Menu
Sepetim

AKSEUSAR

EGEA Jant Kapağı (TEK) (16')
2 - 3 Gün
Marka: TİSA
Lastikler bir araba için en önemli ve en değerli parçalardır. Bunun yanı sıra aracına yenilik katmak isteyen kişiler için de lastikler oldukça önemli avantajlar sunabilmektedirler. Bu avantajların başında ise hiç kuşkusuz jantlar gelmektedir. Aracına çok daha modern veya farklı bir hava katmak i..
240,00TL
Kar Zinciri
2 - 3 Gün
Marka: KNK
Kış aylarında araç lastiklerinin yol tutuşunu kaybetmesi oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Buzlanma bunun öncelikli sebeplerinin başında gelmektedir. Aracın yol tutuşunu kaybetmesi ise sürücü için hem maddi hem de manevi hasarlara yol açabilecek kadar tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir. B..
300,00TL
Oto Tep ( USB - CD ÇALAR)
2 - 3 Gün
Marka: BISESVAR
Araçla seyahat ederken trafiğe takılma, aracınızla uzun mesafeler kat etme özellikle tek başınıza olduğunuzda sıkıcı bir hal almaktadır. Bu sebeple aracın içinde müzik dinlenebilecek ya da radyo kanallarını takip edebilecek bir oto teyp ya da eğlence istasyonu bulundurmak oldukça işe yaramaktadı..
300,00TL
Otomatik Anten
2 - 3 Gün
Marka: MFK
Otomobil sektöründe vazgeçilmez olan otomatik anten, bütün araçlara uyumludur. Bu ürün araç radyosu ile tamamen bağlantılıdır. Bu bağlamda araç radyosunu açtığınız zaman, otomatik olarak açılıp kapanacaktır. Otomatik anten olması sayede herhangi bir aksilik yaşanmayacaktır. Aksesuar kapsamında..
450,00TL
Renault R12 Toros Jant Kapağı (TEK) (13')
2 - 3 Gün
Marka: TİSA
Tisa markasının ürünlerinden biri olan R12 Toros Jant Kapağı (Tek) (13') Renault markasının Toros modeli ile tamamen uyumludur. Modelin diğer bir adı ise R12 olarak öne çıkıyor. Jant kapağı arıyorsanız servisimizi ziyaret ederek gerekli ürünleri temin edebilirsiniz. Jant kapakları sıkı bir şekil..
50,00TL
SLX JANT TAKIMI (6KOL) ORJINAL
-3 % 2 - 3 Gün
UNO Jant Kapağı (13')
2 - 3 Gün
Marka: TİSA
Jantları koruyan bir parça olan jant kapağı farklı araçlara özel olarak üretilmektedir. Modele uygun olarak üretilen kapaklar servisler aracılığı ile müşterilere sunuluyor. Uno Jant Kapağı (13') Uno model araçlar için satılmaktadır. Siz de ihtiyacınız olan kapak modellerini servisimizde bulabil..
200,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)